GERİ ÖDEME VE İADE POLİTİKASI

Uyarı:Fiyat hesaplamalarında kur hesaplamasının 4 haneli kuruş içermesinden dolayı; 0.05 kuruşa kadar toplama ve çarpma farkı görülebilir.

İade ve İptal Şartları

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız kuzeyatcilik.com Ürünlerinizi tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren Onbeş( 15 ) günlük süre içinde neden belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünün tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

– Ürünün faturası,

– İade formu,

– 15 günlük süre içerisinde iade edilecek olan ürün kutusu, ambalajı, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İade ve İptal Departmanlığımıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 ? 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. İade ve İptal departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü Kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. İade ve İptal servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.